شرکت گل پونه صفاهان

(اندیشه و نوآوری)

معرفی

شرکت دانش بنیان گل پونه صفاهان با ایده محوری تولید بلوس های خوراکی کند رهش با شماره ثبت 1252 در سال 1390 تاسیس و در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر شد. این شرکت با همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و کارشناسان متخصص و با تجربه در زمینه های مختلف کشاورزی (علوم دامی، خاکشناسی و گیاهان دارویی) و دامپزشکی کار خود را آغاز نموده و در حال حاضر با استقرار در پارک علم و فناروی شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت دارد.

این شرکت برای نخستین بار در ایران موفق به دستیابی تکنولوژی کند رهش کردن بلوس های خوراکی با برنامه زمانبندی معین شده است و این موضوع را در اداره ثبت مالکیت های فکری به ثبت رسانده است. شرکت گل پونه صفاهان علاوه بر ساخت انواع بلوس های خوراکی کند رهش برای دام های بزرگ و کوچک در زمینه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی خاص (شامل دستگاه اندازه گیری فیبر خام و الیاف نامحلول در شوینده های خنثی و اسیدی، دستگاه شبیه ساز هضم مواد خوراکی و دستگاه تخمیر و تولید گاز) موفقیت هایی داشته است و برای اولین بار در کشور این دستگاه ها را ساخته و ثبت اختراع نموده است. دستگاه های آزمایشگاهی تولید شده توسط شرکت گل پونه صفاهان برای ارایه در نمایشگاه تجهیزات داخلی مورد تایید معاونت علمی ریاست جمهوری قرار گرفته است و در چهار سال متوالی تعداد زیادی از این دستگاه ها به دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و برخی از شرکت های خصوصی فروخته شده است.

بلوس های خوراکی

کلسیتریت

بلوس خوراکی کندرهش

مینرویت

بلوس خوراکی کندرهش

استرستریت

بلوس خوراکی کندرهش

دستگاه های آزمایشگاهی

جهت دریافت قیمت محصول تماس بگیرید

دستگاه اندازه گیری فیبر خام و الیاف خوراکی

دستگاه اندازه گیری فیبر خام، الیاف نامحلول در شوینده خنثی (NDF) و شوینده اسیدی (ADF) برای اولین بار در ایران با استفاده از امکانات داخلی و با کیفیت خوب طراحی و ساخته شده و با شماره ثبت 41220 در تاریخ 9/04/1386 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی ایران به ثبت رسیده است.
جهت دریافت قیمت محصول تماس بگیرید

سامانه خودکار اندازه گیری تولید گاز

سامانه اتوماتیک اندازه ­گیری تولید گاز بر اساس تکنولوژی شرکت انکوم برای اولین بار در کشور طراحی و ساخته شده و با شماره ثبت اختراع 79236 در تاریخ 20/01/1392 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ایران به ثبت رسیده است. این دستگاه روشی آسان، کم هزینه و دقیق برای مانیتور کردن میزان گاز تولیدی در واحد زمان ارایه می دهد.
جهت دریافت قیمت محصول تماس بگیرید

دستگاه شبیه ساز هضم مواد خوراکی

دستگاه شبیه ساز هضم بر اساس تکنولوژی شرکت انکوم برای اولین بار در ایران و با استفاده از امکانات داخلی با کیفیت خوب طراحی و ساخته شده و با شماره 51199 در تاریخ 14/05/1387 در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی ایران به ثبت رسیده است.